Skočiť na hlavný obsah
O autoškole
O autoškole

O autoškole

Autoškola GARDE vo Zvolene vám prináša skvelé podmienky pre vašu prípravu na prvé samostatné kilometre za volantom bez stresu. Ponúkame vám služby vysokej kvality, profesionálnych inštruktorov a autá vo výbornom technickom stave.

- AM, A1, A2 a A (motocykle)

- B (osobný automobil): manuálna aj automatická prevodovka

- BE (osobný automobil s prívesom s hmotnosťou nad 750 kg)

Priestory

Našej učebne

Autoškola GARDE má k dispozícii kvalitne vybavené priestory učebne priamo v centre mesta Zvolen. Počas celého výcviku majú žiaci k dispozícii všetky potrebné učebné podmienky a profesionálnych inštruktorov. Učebňa taktiež disponuje trenažérom, ktorý vám pomôže osvojiť si základy vedenia motorového vozidla ešte pred prvou jazdou v premávke

Učebné pomôcky

V rámci kurzu poskytujeme zadarmo prístup na stránku dobryvodic.sk alebo CD s testami. Ostatné pomôcky poskytujeme formou odkúpenia.

náš tím

Profesionálnych 
inštruktorov

Dobrú autoškolu tvoria, okrem iného, aj jej inštruktori. Autoškola GARDE má kvalifikovaných inštruktorov, ktorí majú dostatočné skúsenosti na to, aby vás naučili všetky zručnosti potrebné k vedeniu motorového vozidla

Petr Šerý

Petr Šerý

Daniel Tarajčák

Daniel Tarajčák

Andrea Ligová

Andrea Ligová

Roman Halabrín

Roman Halabrín

Ján Strhársky

Ján Strhársky

Slavomír Chmelko

Slavomír Chmelko

Jozef Golian

Jozef Golian

Ondrej Smutný

Ondrej Smutný

náš kompletný

Vozový park

Vozový park, ktorým disponuje Autoškola GARDE sa skladá z pestrej palety vozidiel: od malej motorky po osobné automobily rôznych tried. Máme k dispozícii aj osobný automobil s automatickou prevodovkou a vozík potrebný pre skupinu BE.

vozový park